Kategorie
Aktualności

Gepard Biznesu

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2021, XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021, XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021 i IX edycji Konkursu Mocna Firma 2021.

Rozwijamy się dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2019-2020 wyniosła w jej przypadku 55,6 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2021.

Działamy efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2019 i 2020 r. osiągnął poziom 12,1 proc. To dało tytuł Efektywna Firma 2021. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2021.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w marcu 2021 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 37,6 mln zł, co dało tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021.

 

Link Instytutu Europejskiego Biznesu z informacją o wyróżnieniu:
https://europejskafirma.pl/rzonca-s-a-to-brylant-polskiej-gospodarki-efektywna-firma-gepard-biznesu-i-mocna-firma-godna-zaufania-2021

Kategorie
Aktualności

Uruchomienie SCADy

Uruchomienie SCADy w kotłowni parowej Yetico Tarnobrzeg

Kategorie
Aktualności

Gazele Biznesu 2021

 

Miło nam poinformować o zdobyciu przez naszą firmę Rzońca S.A. nagrody „Gazele Biznesu” 2021. Ranking przygotowywany jest nieustanie od 2000r. przez dziennik „Puls Biznesu”, bazując na wynikach finansowych firmy z trzech ostatnich lat.    

Jesteśmy dumni z uzyskanego tytułu oraz obecności w prestiżowym gronie wyróżnionych firm. Niezmiennie cieszymy się na współpracę z naszymi klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim owocnego rozwoju w przyszłości.

https://www.pb.pl/gazele/

 

Kategorie
Aktualności

Dostawa osprzętu kotłowni Yetico Tarnobrzeg

W związku z realizacją umowy dotyczącej wykonania kotłowni w firmie Yetico w Tarnobrzegu, dostarczyliśmy podstawowe urządzenia, m.in.: kocioł BOSCH 5,5 t/h 10bar wyposażony w palnik i ekonomizer spalin, oraz zbiornik wody zasilającej 3,9m3 z kolumną odgazowania. 

Kategorie
Aktualności

Diamenty Forbesa 2022

Z wielką dumą informujemy, że nasza firma  Rzońca S.A. została Diamentem Forbesa w czternastej edycji tego rankingu w Polsce. W zestawieniu znalazły się firmy, które w ciągu trzech ostatnich lat najszybciej zwiększały swoją wartość i zanotowały wzrost na poziomie 15 i więcej procent.

Jest nam niezmiernie miło znaleźć się w prestiżowym gronie wyróżnionych firm i ogromnie cieszymy się na współpracę z naszymi klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim owocnego rozwoju w przyszłości.

https://mylomza.pl/artykul/lomzynscy-laureaci/1268609

Kategorie
Aktualności

Kotłownia parowa, PEKPOL w Ostrołęce

Z przyjemnością przedstawiamy naszą kolejną realizację. Właśnie zaczynamy pracę w firmie „Pekpol Ostrołęka” S.A.  
Naszym zadaniem jest dostarczenie i uruchomienie nowego kotła firmy LOOS o wydajności 5,5 t/hx10bar wraz z palnikiem gaz/olej, ekonomizerem kondensacyjnym oraz kominem spalin. 
Instalacja zostanie wyposażona w niezbędny osprzęt oraz armaturę przystosowaną do danych warunków pracy

Kategorie
Aktualności

Certyfikat Mocna Firma Godna Zaufania 2020

Kategorie
Aktualności

Dostawa kotła BOSCH do OSM Piątnica, Zakład w Piątnicy

Dostawa kotła parowego typ UL-S 7000 8t/h 10 bar firmy BOSCH wraz z osprzętem oraz palnikiem gaz-biogaz.
Kategorie
Aktualności

Rozładunek kotła parowego BOSCH w Zakładzie EnergoUtil

Dostawa parowego kotła LOOS 7.000kg/hx16bar zasilanego biogazem wraz z ekonomizerem suchym Kelvion ze stali kwasoodpornej do zakładu EnergoUtil w Nowej Wsi Ełckiej.
Kategorie
Aktualności

Rozładunek kotłów parowych BOSCH w OSM Piątnica, Zakład w Ostrołęce

Dostawa kotłów parowych (kocioł 4t/h 10bar oraz kocioł 8t/h 10bar)  do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica w Ostrołęce.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.