Kotłownie
Kotłownia – sprawna i dobrze wykonana

Kotłownia jest “sercem” rozgrzewającym budynek i znajdujące się w nim pomieszczenia. Dobrze wykonana daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania oraz wydanej pracy. Zajmujemy się zarówno projektowaniem kotłowni dla nowo powstających obiektów, jak i przebudowami już istniejących tak, aby były zgodne z obowiązującymi przepisami i normami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć optymalny projekt kotłowni dopasowanej do istniejących warunków.

Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji

Analiza uwarunkowań i efektywności ekonomicznej inwestycji

Każda kotłownia wymaga indywidualnego podejścia – po dogłębnej analizie zagwarantujemy montaż najlepszego kotła i wszystkich związanych z nim elementów.

Przygotowanie i wybór koncepcji

Dobierzemy nie tylko kocioł spełniający wszystkie potrzeby energetyczne budynku, ale także zaproponujemy rozwiązania mające na celu zagwarantowanie jego optymalnej pracy.

Dostawa i montaż urządzeń i układów sterowania

Powierzając nam wyposażenie kotłowni, nie musisz niczym się zajmować – wszystko dostarczymy i zamontujemy na miejscu przeznaczenia.

Uruchomienie i rozruch, odbiór techniczny (UDT)

Po wykonaniu wszystkich prac upewnimy się, że osiągnięty został zaplanowany efekt – dokonamy odbioru technicznego, po którym przeprowadzimy rozruch i uruchomienie kotłowni.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Możesz liczyć na naszą pomoc w przypadku problemów zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po nim. Jesteśmy po to, aby pomóc w każdej sytuacji.

Dlaczego warto nas wybrać?

Poszanowanie energii

Naszą pracę wykonujemy z pełną dbałością o optymalizację energii – minimalizujemy jej straty do najmniejszego możliwego poziomu

Najnowsze technologie

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wdrażamy w celu zapewnienia satysfakcji klientów

Urządzenia i armatura liderów branży

Aby mieć pewność optymalnych efektów, korzystamy wyłącznie z urządzeń oraz armatury wiodących na rynku producentów

Systemy zdalnego nadzoru

Na życzenie klientów montujemy systemy zdalnego nadzoru, dzięki którym można w dowolnej chwili sprawdzić parametry pracy kotła za pomocą smartfona

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.